DODAJ DO ULUBIONYCH   ::   STARTUJ Z NAMI
Pebek Design - mała architektura ogrodowa
 

Regulamin

  • Zabrania się zamieszczania treści ofert, ogłoszeń i aktualności, do których Użytkownik nie posiada praw autorskich lub majątkowych oraz naruszających swoim działaniem prawa osób trzecich.
  • Dodanie firmy do bazy Regionalnego Folderu Informacyjnego jest równoznaczne z chęcią otrzymywania reklam oraz innych treści o charakterze reklamowym.
  • Każdy użytkownik, który zgłosi swoje przedsiębiorstwo ma prawo do bezpłatnej zmiany wpisu lub jego usunięcia po wysłaniu odpowiedniej adnotacji na adres info@naszestrony.pl.
  • Regionalny Folder Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez Użytkowników.
  • Regionalny Folder Informacyjny oświadcza, że dokłada wszelkich starań, by serwis dostępny był nieprzerwanie oraz by świadczone w jego ramach usługi były na możliwie jak najwyższym poziomie.
  • Każda oferta przed umieszczeniem na łamach serwisu zostaje zredagowana przez moderatorów serwisu, z możliwością ingerencji w treść oferty jeśli ta została napisana w sposób chaotyczny, niedbały, niezwiązany z ofertą firmy, bądź narusza obowiązujące przepisy prawne. Firmy muszą znajdować się w mieście do którego są przypisywane lub znajdować się w jego okolicy. Firmy nie mające siedziby w wybranym mieście nie zostaną zaakceptowane, a jakiekolwiek wniesione opłaty nie będą zwracane.
  • Umieszczenie oferty niezgodnej z prawdą, lub niespełniające powyższych wymogów, a rozszerzone o odsyłacz do strony czy jakąkolwiek inną usługę zostaną usunięte, a ewentualne opłaty nie będą zwracane. W przypadku gdy wystąpi niezgodność z przypisanym miastem, którego nie ma w serwisie, oferta zostanie przeniesiona do archiwum oczekującego na uruchomienie odpowiedniego podportalu.
  • Każda oferta dodana przez użytkownika może być prezentowana także w zaprzyjaźnionych portalach i stronach, dzięki czemu będzie się przyczyniała do popularyzacji firmy, w zakresie nie większym niż w Regionalnym Folderze Informacyjnym.
  • Wysyłanie wiadomości za pomocą formularza kontaktowego mającego znamiona spamu jest zabronione, zwłaszcza masowe rozsyłanie wiadomości oraz wysyłanie reklam i ofert handlowych.
  • Administrator serwisu określa w jaki sposób skorzysta z informacji przesłanych za pomocą formularza zgłoszeniowego, natomiast nadesłane dane stają się własnością firmy GET IN WEB.
 

Zobacz także

 

Wyszukiwarka

 
Dodaj bezpłatnie firmę

Informacje

 

Szczególnie polecamy

 

Katalog branż

 

Polecane usługi finansowe

Finanse osobiste Konta osobiste
Bezkonkurencyjne eKONTO - bez opłat, bez ograniczeń
Fundusze inwestycyjne Fundusz emerytalny
Inwestuj w przyszłość z najlepszym - ING OFE
Kredyty mieszkaniowe Kredyty mieszkaniowe
Planujesz zakup domu lub mieszkania? Wejdź i porównaj oferty, złóż wniosek na preferencyjnych warunkach

Poznaj potęgę naszego Centrum Finansowego - bezpiecznie, szybko i wygodnie zacznij korzystać z usług takich jak kredyty gotówkowe, konta osczędnościowe, karty kredytowe czy leasing.
 
 
Projekty domów
Najlepsze restauracje
 
Hotele Hotele
  Pośrednicy pracy Pośrednicy pracy
  Restauracje Restauracje
  Nieruchomości Nieruchomości
Samochody Motoryzacja
  Meble Meble
  Księgowość Księgowość
  Budownictwo Budownictwo
 
» Administracja serwisem : GET IN WEB.
Polska .: Strona główna .: Regulamin .: Informacje .: Kontakt .: Linki .: Partnerzy